Безпечний Інтернет

 Рубрику веде   Іванна  Москалюк                                                                                                     


Вітаю  на сторінках нашого блогу!   В рубриці  «Безпечний   Інтернет» мова  піде    про правила безпечного користування Інтернетом. Із загальними ризиками ви всі знайомі, але бракує знань, коли мова йде про ризики в окремих областях. Наприклад: що є фізична небезпека Інтернету, як її уникнути (кількість підлітків, на яких чинили тиск, ображали або змусили яких залишити домівки унаслідок контактів, встановлених через Інтернет, поки що незначна, проте, якщо це і далі відбуватиметься, результати можуть бути трагічними.) Ми, підлітки, повинні знати як захистити себе і свою родину від фінансової небезпеки, яку приховує Інтернет; як не допустити особистого переслідування і як це буває, і що потрібно робити, до кого звертатися в разі загрози переслідування.
                    Загальні правила  роботи  нашого   блогу
1. Учні несуть відповідальність за належну поведінку у блозі, так як у класі або шкільних коридорах. Спілкування у мережі часто має суспільний характер. Застосовуються загальні шкільні правила поведінки та спілкування.
2. Кожне використання блогу повинно здійснюватися на підтримку навчальних цілей. Доступ до послуг мережі надається тим учням, які поводяться уважно та відповідально. Доступ є привілеєм, а не правом. Доступ тягне за собою відповідальність.
3.Електронні архіви файлів електронної пошти можуть умовно розглядатися, як шкільні шафи та/або парти. Адміністратори блогу можуть перевіряти файли та повідомлення для підтримання цілісності системи та забезпечення відповідального використання системи. Користувачі не повинні вважати, що файли на шкільних серверах є приватними.

4. Учні будуть зберігати і не повідомляти через мережу свої домашні адреси та телефонні номери.

5. Доступ до телекомунікаційних і Інтернет-ресурсів є захоплюючою можливістю. Мережа Інтернет є досить нерегульованою системою та містить матеріал, який може вважатися неприйнятним в контексті школи та образливим для деяких людей. Якщо учень помилково отримує доступ до неприпустимого або непристойного матеріалу або отримує інформацію чи повідомлення, яке приносить йому або їй незручності у будь-який спосіб, учень повинен негайно розказати про це відповідальному вчителеві або працівникові школи.

                         Забороняється


 • ·        Погрози, образи, або напади на інших.
 • ·         Надсилання або демонстрація образливих повідомлень або зображень.·         
 •            Вживання нецензурної лексики.·         
 •            Заміна символів для листів негідними словами. 
 •            Пошкодження комп’ютерів, комп’ютерних систем або комп’ютерних мереж.·        
 •            Участь у діях, які втручаються у процес використання мережі іншими         користувачами.·         
 •            Порушення авторських прав.·         
 •            Використання чужих облікових записів.
 •           Вторгнення в папки, роботу або файли інших.
 • Видавання себе за інших.
 •               Використання "чатів," (тільки під керівництвом вчителя).
 • ·         Самостійне завантаження та/або установка програмного забезпечення.
 • ·         Несанкціонована зміна настройок, включаючи елементи, такі як фон екрану, заставки тощо.
 • ·         Використання мережі у несанкціонованих комерційних цілях.
 •     Учні повинні усвідомлювати, що пустощі навіть з добрим намірами, вважаються серйозними п    правопорушеннями.                       Санкції
·                     Порушення будь-яких керівних принципів, правил, процедур або норм приведуть до призупинення або припинення користування блогом.
·                     Додаткові дисциплінарні заходи можуть також бути застосовані щодо  ненормативної лексики та поведінки.
·                     Правоохоронні органи можуть бути попереджені, якщо це буде необхідно.

                        Мої правила безпеки онлайн
 ·                     Я не буду давати особисту інформацію, таку як домашня адреса, номер телефону, робоча адреса/номер телефону батьків, назва та місце розташування моєї школи без дозволу батьків.
·                     Я негайно скажу батькам, вчителям, якщо натраплю на будь-яку інформацію, що турбує мене, викликає сумніви чи додає мені незручностей.
·                     Я ніколи не погоджуся зустрітися з ким-небудь, кого я "зустрів" в мережі Інтернет, попередньо не порадившись з батьками. Якщо батьки погодяться на зустріч, я призначу її в громадському місці і обов’язково приведу із собою маму або тата.
·                     Я ніколи не надішлю своє фото або щось інше особі, не спитавши дозволу у батьків.
·                     Я не буду відповідати на електронні повідомлення, які мають неприємний зміст або якимось чином додають мені незручностей. Це не буде моєю провиною, якщо я отримаю таке повідомлення. Якщо це станеться, я негайно повідомлю своїх батьків, щоб вони могли повідомити про це провайдера послуг.
·                     Я поговорю з батьками, щоб ми разом встановили правила роботи в режимі онлайн. Ми встановимо часові рамки, коли я можу працювати у мережі Інтернет, а також відповідні сайти, які я можу відвідувати. Я не буду входити на інші сайти або відступати від цих правил без дозволу батьків.

Немає коментарів:

Дописати коментар